"Duśka" w Lubartowie . Projekcja filmu i spotkanie autorskie .
"Film dok. p.t. "Duśka" - o życiu dr. Wandy Półtawskiej . reż. filmu Wanda Różycka-Zborowska "
| Odpowiedzialność: | Piotr Opolski . |
| Hasła: | Półtawska ,Wanda . "Duśka" spotkanie autorskie |
| Uwagi: | Fot. kolor. |
| Cytata: | // Lubartowiak , 2012, Nr 7 , str. 2 |
| Skocz do: | Dodaj recenzje, komentarz |